Mistr potravinářské výroby

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

plánování a optimalizace výroby na základě výrobní strategie společnosti
kontrola plnění výrobních úkolů, zaznamenávání odchylek, analýzy a návrhy k jejich zlepšení
plánování a koordinace oprav a údržby strojů a zařízení v produkci
spolupráce při koordinaci a zajišťování dodávek surovin pro plynulý chod výroby
dodržování a zavádění nových technologických postupů ve výrobě
dodržování správných pracovních postupů, dodržování sanitačních řádů, hygienických podmínek výroby, bezpečnosti práce a protipožárních předpisů v souladu s legislativními požadavky a požadavky IFS a HACCP
návrhy na změny organizace a řízení lidí v produkci
organizace racionálního využívání pracovní doby svých podřízených a kontrola plnění jím zadaných úkolů, řídících aktů společnosti a nařízení vyplývajících z platných zákonů
pravidelné hodnocení podřízených pracovníků, návrhy odměn a postihů
vyhodnocování dat a předkládání zprávy o výrobních procesech a výsledcích
efektivní řízení svých podřízených a využití technologických zařízení s cílem minimalizace nákladů
v případě ohrožení kvality a bezpečnosti produktů povinnost informovat Manažera kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

odpovídající platové ohodnocení
firemní produkty za zvýhodněné ceny
stravenky (po zkušební době)
přátelský kolektiv
pracoviště Praha 9
dobrou dopravní dostupnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Výroba a zpracování potravin

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

prokazatelné praktické zkušenosti z oblasti výroby na obdobné pozici, nejlépe z potravinářského provozu
silná osobnost, která dokáže řídit pracovníky různé kvality
schopnost plnit úkoly v různých situacích (časová náročnost, práce pod tlakem apod.)
schopnost nastavovat procesy a řídit celou výrobu přes všechny úseky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3422045  Datum zveřejnění: 15.6.2018