Marketing Manager - Hotel

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní hotelová skupina hledá Marketing Managera, který bude mít na starost marketingovou kampaň a zvyšování povědomí o hotelu se sídlem ve Vídni a dalších přidružených wellness center v jejím okolí. Jeho cílem bude mimo jiné ověřování marketingových strategií v rámci organizace. Zásadní je silný zájem o marketingové plánování a řízení zdrojů interních a externích marketingových projektů.

Nasazuje úspěšnou marketingovou kampaň a implementuje vlastní myšlenky
Využívá různé sociální sítě, e – mail marketing a grafickou reklamu
Vytváří zajímavý obsah pro naše webové stránky a blogy a tiskové zprávy pro eventy
Koordinuje všechny tištěné materiály hotelu a F&B oddělení
Vytváří strategické vztahy s klíčovými partnery, agenturami a prodejci
Má na starosti marketingový rozpočet a s rozvahou tyto prostředky investuje
Hodnotí úspěšnost marketingových kampaní a realizaci stanovených cílů
Sleduje, hodnotí a implementuje aktuální marketingové trendy
Proaktivně se zapojuje do řízení hodnocení na sociálních sítích a adekvátně na ně reaguje
Spolupracuje s operačním, F&B a prodejním týmem při vytváření kampaní
Vytváří PR plán na každé čtvrtletí

Zaměstnanecké výhody, benefity

zajímavou a různorodou práci v mezinárodní hotelové skupině
adekvátní platové ohodnocení
pracoviště Praha a Vídeň

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Mezinárodní hotelová skupina

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Prokazatelné zkušenosti v marketingu, s určováním cílových skupin a s navrhováním vhodné a kreativní marketingové kampaně
Chuť dále se vzdělávat
Znalost analytických nástrojů webových stránek
Výborná znalost českého a německého jazyka je podmínkou z důvodu vedení marketingové strategie hotelu ve Vídni a přidružených wellness center v okolí Vídně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3422063  Datum zveřejnění: 15.6.2018