Vedoucí odd. personální administrativy

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Beroun, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vedení, rozvoj a motivace týmu personálního oddělení (5 zaměstnanců)
zajištění komunikace v oblasti běžné personální a administrativní agendy se mzdovou účtárnou a s dalšími odděleními personálního úseku centrály
úzká kooperace s regionálními manažery a manažery prodejen
zajištění procesu náboru nových zaměstnanců
inzerce, zpracovávání žádostí o zaměstnání, komunikace s uchazeči
vedení osobních pohovorů, účast na Assessment centrech
příprava pracovně-právních dokumentů a kontrola úplnosti personálních podkladů
evidence podkladů důležitých pro zúčtování mezd a jejich předávání mzdové účtárně
dohled nad zúčtováním cestovních náhrad
proaktivní přístup k optimalizaci procesů na oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
atraktivní mzdové podmínky
zajímavé zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti
5 týdnů dovolené
stravenky
možnost osobního růstu v prostředí mezinárodní firmy
nástup možný ihned nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxe v oblasti personalistiky/administrativy alespoň 3 roky
zkušenost s vedením malého týmu
dobrá znalost MS Office (Excel, Word)
velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3455841  Datum zveřejnění: 24.7.2018