Specialista interní komunikace

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koordinace, řízení a realizace komunikačních sdělení z jednotlivých oddělení konzistenci a jasnosti
Úzká spolupráce s oddělením marketingu (externí komunikace) a recruitmentu
Osobní napojení se na ostatní úseky
Svoboda navrhování nových komunikačních schémat včetně budování nových interních komunikačních kanálů, včetně vyhodnocování jejich výkonnosti
Redakční plán interních médií (Intranet, zaměstnanecký časopis, + nové kanály)
Spolupráce s externími dodavateli a agenturami
Příprava a podpora při realizaci pravidelných akcí pro zaměstnance
- snídaně pro zaměstnance v rámci jejich pracovního výroční
- Vánoční setkání
- návrh koncepce, příprava, realizace a vyhodnocení ankety zaměstnanecké spokojenosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP na dobu neurčitou
Motivující platové ohodnocení
Pracoviště Praha 9
Stravenky
Zaměstnanecké slevy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici, zkušenost z marketingu, employer branding
Schopnost práce s jazykem a psaní textů
Velmi dobrá znalost češtiny slovem i písmem
Teoretické a praktické zkušenosti v přípravě materiálů pro interní komunikaci
Schopnost pochopení rozdílnosti potřeb oddělení ve společnosti
Iniciativa a samostatnost při rozvoji nových komunikačních kanálů
Dobré komunikační a prezentační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Chrudimská 6/1575
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Kontakt

Kontaktní osoba: Adéla Horníčková
Tel.: +420222254501
E-mail: poslat životopis
ID: 3470218   Datum zveřejnění: 9.11.2018