Manažer rozvoje a vzdělávání s NJ

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní úkoly:

Utváření strategie v oblasti rozvoje, školení a dalšího vzdělávání zaměstnanců
Koordinace činností k realizaci definované strategie v oblasti rozvoje, školení a dalšího vzdělávání
Přispívá k přenesení firemní kultury na zaměstnance
Zastřešení obchodních vztahů se všemi externími partnery v oblasti rozvoje, školení a dalšího vzdělávání zaměstnanců
Organizace individuálních vzdělávacích aktivit dle ad hoc požadavků
Pravidelný upgrade nabízených školicích aktivit pro centrálu i pobočky s cílem naplnění strategie společnosti
Zastřešení problematiky „učňovství“
Plánování ročního budgetu a kontrola jeho následného čerpání
Vedení svěřeného týmu s cílem naplnění definované strategie

Dílčí úkoly

Účast při prvním dnu nových zaměstnanců
Adaptace nových zaměstnanců
Spoluutváření sortimentních školení
Vyhodnocování efektivity aktivit
Zastřešení ročních pohovorů
Spolupráce s kontaktními osobami za oblast školení na HM
Účast na různých projektech v rámci společnosti
Spolupráce s personálními odděleními na jednotlivých pobočkách
HRIS

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příležitost využít a rozšířit své zkušenosti v oblasti vzdělávání ve velké společnosti s velkým rozpětím cílových skupin
Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
Vyžití němčiny
Hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
Odpovídající mzdové ohodnocení, 13. mzda, stravenky a další benefity
Pracoviště Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Úspěšná mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti na podobné pozici v interním HR - oblast rozvoje a vzdělávání
Aktivní znalost němčiny
Vztah k oblasti s velkým rozpětím cílových skupin od manažerů po dělnické profese
Pokročilé počítačové znalosti
Být opravdu komunikativní, proaktivní a hlavně samostatný/á
Mít ideálně VŠ vzdělání (není to ale podmínkou)
Řidičský průkaz (občasné služební cesty po ČR)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Chrudimská 6/1575
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Kontakt

Kontaktní osoba: Adéla Horníčková
Tel.: +420222254501
E-mail: poslat životopis
ID: 3522616   Datum zveřejnění: 23.10.2018