Projektový manažer – stavebnictví

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• péče o stavebně technické záležitosti nově připravovaných a existujících staveb
• vedení a řízení projektů od výběru projektanta až po předání díla
• účast na jednání s developery, projektanty, úřady, dodavateli stavebních prací a služeb
• vyhledávání nových obchodních partnerů a dodavatelů
• příprava výběrových řízení na dodavatele stavebních prací a služeb, projektanty, technické dozory, koordinátory bezpečnosti
• stavební dohled při realizaci a dokončování staveb a přestaveb ve smyslu dodržování platných norem, zákonů a interního popisu stavby
• spolupráce s odděleními napříč firmou
• kontroly a revize staveb před uplynutím záruční doby, vyřizování a kontrola reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• atraktivní mzdové podmínky
• 5 týdnů dovolené
• stravenky
• služební automobil i k soukromému využití
• možnost osobního růstu v prostředí mezinárodní firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru
• praxe ve stavebnictví 2 - 3 roky
• flexibilita, vysoké pracovní nasazení
• zkušenosti se samostatným řízením projektů
• schopnost plánování a organizace práce
• znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou
• mobilita v rámci svěřené oblasti
• velmi dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3573160  Datum zveřejnění: 8.1.2019