Software Engineer (elektrotechnika)

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Kbely, Praha 19, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je menší firma, která se zabývá vývojem a výrobou automatických optických strojů, které jsou nejdůležitější součástí výrobního procesu, protože se díky nim zákazníkům snižuje počet zmetkových produktů. Celá technologie, která je víceméně bezkonkurenční, byla vyvinuta touto společností a celosvětově patentována. Součástí vývojových prací je také vývoj SW, DPS, switcherů, PLC a dalších.

Náplň práce:
Vedení vývoje a zlepšování SW
Programování v C#
Informování nadřízeného (v angličtině, příp. němčině)
Jednání se zákazníky
Návštěvy zákazníků
Prostor pro kreativitu – vítáme přinášení nových nápadů, nasloucháme
Samostatná práce, v případě potřeby obrovská podpora týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v přátelském, neformálním, mladém a výkonném týmu
Pružná pracovní doba
Možnost služebních cest v rámci EU
Dobré finanční ohodnocení (pozici obsazujeme na úrovni seniora i juniora, mzda dle zkušeností až 100.000 Kč/měs.)
Stravenky (95,-Kč)
Příjemné pracovní prostředí v nových moderních prostorách
Pracoviště Praha 9 – Kbely
Možnost HPP na dobu neurčitou nebo jako OSVČ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

firma, která se zabývá vývojem a výrobou automatických optických strojů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání (ideálně elektrotechnika, nukleární fyzika, informatika)
Schopnost programování v C#
Upřednostňujeme znalost automatizace
Znalost interface, CAN-Bus, Profi-Bus
Znalost technologie vize (obraz, manipulace, filtr)
Praxe v programování / automatizace – výhodou
Aktivní angličtina, příp. němčina
Komunikační dovednosti
Schopnost pracovat profesionálně a strukturovaně
Uvítáme praxi, ale vhodné případně i pro studenta dokončujícího studium nebo s čerstvým diplomem a s velkým zájmem o obor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3608030  Datum zveřejnění: 25.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou