Projektový manažer - stavebnictví

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

péče o stavebně technické záležitosti nově připravovaných a existujících staveb
vedení a řízení projektů od výběru projektanta až po předání díla
účast na jednání s developery, projektanty, úřady, dodavateli stavebních prací a služeb
vyhledávání nových obchodních partnerů a dodavatelů
příprava výběrových řízení na dodavatele stavebních prací a služeb, projektanty, technické dozory, koordinátory bezpečnosti
stavební dohled při realizaci a dokončování staveb a přestaveb ve smyslu dodržování platných norem, zákonů a interního popisu stavby
spolupráce s odděleními napříč firmou
kontroly a revize staveb před uplynutím záruční doby, vyřizování a kontrola reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní smlouva na dobu neurčitou
atraktivní mzdové podmínky
5 týdnů dovolené
stravenky
služební automobil i k soukromému využití
možnost osobního růstu v prostředí mezinárodní firmy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru
praxe ve stavebnictví min. 2 roky
flexibilita, vysoké pracovní nasazení
zkušenosti se samostatným řízením projektů
schopnost plánování a organizace práce
znalost anglického nebo německého jazyka je výhodou
mobilita v rámci svěřené oblasti (Východočeský kraj)
velmi dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3608040  Datum zveřejnění: 26.3.2019