HR Marketing Manager s AJ / NJ

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšeného kreativce s dobrou znalostí prostředí marketingu, ideálně i HR marketingu, s prokazatelnými předchozími výsledky, a to i z pohledu vytváření velkých korporátních kampaní. Vhodný kandidát by měl mít odpovídající praxi alespoň 5 let. Nutná je aktivní znalost angličtiny nebo němčiny.
Jedná se o exekutivní, seniorní, kreativní, zodpovědnou a zcela samostatnou pozici (případně s jedním podřízeným) zastřešující HR marketing velké úspěšné mezinárodní společnosti.
Očekáváme vytvoření kompletní dlouhodobé HR marketingové strategie, její prosazení u top managementu firmy obhájení vlastních nápadů a zodpovědnost za úspěšnou realizaci.
Strategické plánování se týká všech oblastí a nástrojů HR marketingu až po velké kampaně včetně TV spotů apod.
Zodpovědnost za optimalizaci, rozvoj a fungování relevantních nástrojů pro kompletní personální marketing (interní/externí) zahrnuje jak komunikaci v rámci firmy, tak i úzkou spolupráci s externími agenturami.
Plánování rozpočtu a prosazení navržených projektů HR marketingu bude probíhat s generálním ředitelem společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• zázemí úspěšné společnosti, kde budete moci uplatnit svoji kreativitu, využijete vyjednávací schopnosti a uvidíte prokazatelné výsledky své práce
• atraktivní mzdu odpovídající seniorní manažerské pozici
• pracovní smlouvu od začátku na dobu neurčitou
• notebook, mobilní telefon
• další benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta, odborné vzdělávání a kurzy, možnost home office)
• pracoviště v Praze
• nástup dle dohody

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka a máte zájem o bližší informace? Dejte nám o sobě vědět, pošlete Váš životopis a my se Vám v co nejkratší době ozveme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Chrudimská 6/1575
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Kontakt

ID: 3701599   Datum zveřejnění: 24.6.2019