HR Specialista rozvoje a vzdělávání

E.H.R spol. s r.o.

Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinuje a organizuje vzdělávaní a rozvoj zaměstnanců v přiděleném regionu
• Řídí kvalitu rozvoje a vzdělávání v přiděleném regionu
• Řídí adaptační proces nových zaměstnanců
• Lektoruje interní tréninky zaměstnanců (soft skills)
• Je mentorem interních trenérů, kteří zabezpečují trénink v oblasti pracovních postupů
• Spolupracuje na vzdělávacích projektech s centrálou a implementuje nové vzdělávací programy v rámci přiděleného regionu
• Identifikuje další potřeby v oblasti školení a rozvoje zaměstnanců
• Zpracovává veškerou dokumentaci a vede příslušnou administrativu – organizace školení, reporting atd.
• Poskytuje poradenství v oblasti rozvoje zaměstnanců pro liniový management

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Stabilní práci v úspěšné mezinárodní společnosti
• Motivující mzda
• Služební automobil i pro soukromé účely
• 25 dní dovolené
• Stravenky (100Kč)
• Multisport karta
• Týmové akce
• Nástup možný dle dohody

Pracoviště: Brno + Vysočina

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Úspěšná mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání, ideálně humanitní směr, andragogika, pedagogika, psychologie
• Souvislá praxe na obdobné pozici (rozvoj a vzdělávání) min. 2 roky je podmínkou
• Velmi dobrá orientace v oblasti školení zaměstnanců
• Uvítáme praktickou zkušenost se školením zaměstnanců
• Výborné komunikační, organizační a především prezentační schopnosti
• Silná osobnost
• Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, proaktivita
• Aktivní řidič, ochota často cestovat
• Uživatelská znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3704783  Datum zveřejnění: 27.6.2019