Tester/ka sw logistických is ostrava

E LINKX a.s. (MPSV)

Místo práce
Novoveská 1262, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (25190)

Pracoviště a kontakty

Firma:E LINKX a.s., IČ 25847180
Pracoviště:E LINKX a.s.,, Novoveská 1262/95, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Jazykové kurzy
Podnikové stravování, Stravenky
Dovolená navíc, 5 týden dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zkušené i středně pokročilé SW testery pro ověřování kvality nově vyvíjených částí systémů a aplikací v C#, /.NET prostředí. Jedná se o logistický informační systém pro velké dopravní společnosti.

Náplň práce
• testování podle testovacích scénářů
• vytváření automatizovaných testů
• podílení se na tvorbě testovacích scénářů
• analýza funkčnosti vyvíjených aplikací
• komunikace v rámci vývojové skupiny

Očekáváme
• zkušenost na pozici SW testera minimálně dva roky, ideálně déle
• znalost testování pomocí test. scénářů a procházení logů aplikací
• zkušenosti s tvorbou automatizovaných testů (scriptovací jazyky) výhodou
• znalost SQL dotazů a základů programování

Nabízíme
• zajímavou práci s možností seberealizace
• možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního rozvoje
• program adaptačního zapracování
• motivující finanční ohodnocení
• zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, bonusy/prémie, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce)
• termín nástupu: ihned nebo dohodou
• místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu [email protected]
Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11658580739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou