Skladník/Jednosměnný provoz/Žádné přesčasy ani víkendy/Nadstandartní počet volna

E.Mi - International s.r.o.

Místo práce
Dělostřelecká, Příbram, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 26 000 Kč/měsícOdměny za nadstandartní pracovní výkon.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kolega na pozici skladníka má na starosti přijetí papírové objednávky, na základě které objednávku připraví, zabalí a nachystá pro expedici. Nevyžadujeme oprávnění na vysokozdvižný vozík, naše produkty jsou malé, proto spíše očekáváme pečlivou práci, rychlou a dobrou orientaci ve skladu. Nabízená pozice zahrnuje práci s fyzickým břemenem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jednorázový příspěvek 800,- k výplatě každý měsíc.
Jednosměnný provoz od 6:00-14:30 (bez víkendů a přesčasů).
Příspěvek na Multisport kartu.
3 sick days/rok.
Placené volno přes vánoční svátky.

Informace o náboru

Výběrové řízení se skládá ze dvou kol - jednoho ústního, druhého praktického. Pokud máte zájem o pozici, pošlete na uvedený email svůj životopis a my se vám ozveme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost, chuť a elán do práce, zájem učit se novým věcem, kolektivní duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

E.Mi je mezinárodní značka módní salónní manikúry. E.Mi volí hvězdy, lídři nehtového průmyslu a ženy, co mají styl, ve 28 zemích světa.

E.Mi je oblíbená díky evropské kvalitě, neustálým inovacím při výrobě materiálů, unikátnímu přístupu k designu nehtů a komplexním byznys řešením pro salóny krásy.

E.Mi je globální značka. K výrobě svých produktů využívá suroviny dodávané předními světovými dodavateli z Evropy, Jižní Koreje a USA.
ID: 4157925  Datum zveřejnění: 8.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc