Manažer rozvoje/Projektový manažer

E.Mi - International s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
1.4.2023
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 70 000 Kč/měsícMzda se bude skládat z fixní částky a z procentuálního odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš prezentovat naši firmu a hledat nové zákazníky ve sféře B2B
Budeš mít na starosti komunikace s potenciálním i stávajícím zákazníkem, péči o něj
Vedení obchodních jednání, komunikace s ostatními členy týmu z různých oddělení
Pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Loajální, přátelské prostředí
Být součástí kolektivu a značky, která jde stále kupředu
Možnost práce z naší super kanceláře na Karlově náměstí nebo pokud budeš chtít, klidně z domova
Prostor pro realizaci dobrých nápadů a rozvíjení své jedinečnosti
Podporu kolegů i vedení
20 dní dovolené + extra volno přes Vánoce
Sick days
Slevy na produkty, manikúra/pedikúra zdarma
Multisport karta

Informace o náboru

Prosíme poslat životopis a motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ekonomika, finance, komunikace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

B2B marketing - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Máš zkušenosti s vedením obchodních jednání
Pracoval jsi v B2B sektoru
Máš drive a touhu uchopit příležitost
Nesmí Ti chybět chuť a čas ponořit se do práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

E.Mi je mezinárodní značka módní salónní manikúry. E.Mi volí hvězdy, lídři nehtového průmyslu a ženy, co mají styl, ve 28 zemích světa.

E.Mi je oblíbená díky evropské kvalitě, neustálým inovacím při výrobě materiálů, unikátnímu přístupu k designu nehtů a komplexním byznys řešením pro salóny krásy.

E.Mi je globální značka. K výrobě svých produktů využívá suroviny dodávané předními světovými dodavateli z Evropy, Jižní Koreje a USA.
ID: 4530684  Datum zveřejnění: 2.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc