PHP Developer

[email protected] s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Ružinov, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The PHP Developer is responsible for creating and implementing of Web-based products using PHP, SQL, Ajax,
and JavaScript. Keeping maintainable, good quality, testable and documented code on server side.
You develop back-end and front-end components, and connect the application with other web services.
Ensuring high performance and responsiveness to requests from the front-end.

Informácie o mzde

Mzda od 1500,-Eur mesacne (zalezi od pracovnych schopnosti a skusenosti)

- tiche, prijemne a klimatizovane pracovne prostredie
- praca na dobu neurcitu
- praca v milom a prijemnom kolektive
- kancelaria s vlastnou kuchynkou a chladnickou
- bicykliaren v suterene budovy

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
SQL - pokročilý
HTML - pokročilý
XML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
AJAX - pokročilý
GIT - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personal skills:
- fluent in the English language (written and spoken form)
- fluent in the German language is an advantage (written and spoken form)
- responsible
- reliable

Required skills:
• PHP 7+
• SQL
• HTML5, XML
• CSS3
• Javascript ES5+, Ajax
• Php framework Laravel
• Git Version-Control (branch management, git workflow)

Responsibilities:
• Write “clean”, well-designed code
• Produce detailed specifications
• Troubleshoot, test and maintain the core product software and databases to ensure strong optimization and functionality
• Contribute in all phases of the development lifecycle
• Follow industry best practices
• Develop and deploy new features to facilitate related procedures and tools if necessary

Other skills:
• JS framework similar to Angular, React
• Be familiar with using IDE like Visual studio code, Eclipse, PHP Storm
• Good knowledge of Design and structural patterns
• Know how to work with DB like MariaDb , MySQL
• Have some basic Linux /Shell knowledge

Sme spoločnosť uz 15 rokov pôsobiaca v oblasti e-Learning-u. Našou pracovnou náplňou je produkcia online-kurzov/školení z oblasti informačných technológií a multimédií. K našim zákazníkom patria nemecké spoločnosti ako napr. Ingram Micro GmbH, Ranger Marketing GmbH, LG Electronics Deutschland, Conrad Electronics, Microsoft, Kingston Technology, Samsung, Vodafone, Media Markt, Melitta, Targobank, a.i.

Nase referencie, ukazky nasich produktov:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mlynske nivy 48
82109 Bratislava
ID: 3730298   Datum zveřejnění: 2.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Mzda od 1500,-Eur mesacne (zalezi od pracovnych schopnosti a skusenosti)