Dispečer cestnej nákladnej dopravy

E3 Spedition-Transport GmbH

Miesto práce
Werner-von-Siemens-Straße 4, 34576 Homberg (Efze), Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
min. plat 2000 EUR - preplatenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dánska dopravno-logistická firma s 50-ročnou tradíciou, výbornými referenciami a popredným umiestnením na trhu hľadá z dôvodu neustáleho rastu a rozširovania pôsobnosti pre svoju pobočku v nemeckom meste Homberg (Efze) šikovných, zodpovedných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu dispečer na trvalý pracovný pomer.
Náplňou práce je spočiatku informovanie slovenských, českých a poľských vodičov o ich prepravách a dozor nad plnením stanovených prepravných úloh. Neskôr aj samostatná dispečerská činnosť, počnúc od nakupovania prepráv, cez priraďovanie prepráv jednotlivým vozidlám, riadenie vozidiel, až po predaj prepráv v prípade potreby.

Možnosť pracovať aj v turnusovom systéme napr. 2 týždne v práci a týždeň doma.

- V čase od 08:30 do 16:00 na adrese Beharovce 51, 05305 Beharovce
- Možnosť pohovoru je kedykoľvek aj v sídle firmy v nemeckom Hombergu-Efze.
- Pohovor si je potrebné vopred dohodnúť a v prípade nezdvíhania telefónu písať e-mail.
- Na pracovný pohovor si doniesť so sebou aj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti aspoň nemeckého jazyka
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- vedomosti z oblasti cestnej nákladnej dopravy výhodou
- počítačové zručnosti (MS Word, Excel)
- zvládanie stresových situácií

E3 Spedition-Transport GmbH v nemeckom Hombergu (Efze) je pobočkou dánskej dopravno-logistickej firmy, ktorá ma svoje stabilné miesto na trhu už viac ako 50 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2982185  Datum zveřejnění: 28.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: min. plat 2000 EUR - preplatenie v závislosti od skúseností a kvalifikácie