Reagujte bez životopisu

Zvárači CO2/AWI, Zámočníci, Elektrikári a Nastavovači CNC strojov v Rakúsku Viedeň- Linz

East-Personal SK s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
3 400 - 4 000 EUR/mesiacDenný dochádzkový bonus+ 13. a 14. plat mesačne+ zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné pracovné miesta pre Zváračov CO2/ AWI a Zámočníkov do Rakúska ( okolie Viedne a Linzu) s nástupom ASAP.
Na skok od Slovenských hraníc s ešte lepšími platovými podmienkami
- zváranie komponentov CO2 , MIG- MAG, platný zváračský preukaz + certifikát
- zámočnícke a zváračské práce podľa technickej dokumentácie
- montážne a demontážne práce
- konečná úprava a kontrola zvarov
- práca vhodná ako pre jednotlivca, tak aj pre partie. NJ alebo AJ na min. A2 úrovni a je potrebný v partii .

Voľné pracovné miesta sú aj pre uchádzačov v odvetví ako Elektrikár- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.zJe
- Nastavovač CNC strojov

Neváhaj a pridaj sa k nám ešte dnes zaslaním svojho životopisu v Slovenskom a v Nemeckom jazyku.

- práca na Rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
- hlavný pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti na dlhodobo
- možnosť nadčasov
- denný dochádzkový bonus vo výške 26,40€ / deň
- 13. a 14. plat mesačne k výplate
- 1 zmenná prevádzka 06.00- 16.00 hod.
- v prípade denného dochádzania ubytovanie v BA zadarmo
- ubytovanie v AT čiastočne hradené
- práca bez sprostredkovateľských a registračných poplatkov!
- slovenský a český pracovný tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojník, Zvárač, Zámočník, Nástrojár

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- schopnosť čítať technické výkresy, platné zváračské oprávnenie
- platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z
- manuálna zručnosť, samostatnosť, šikovnosť, precíznosť a zodpovednosť
- Nemecký alebo Anglický jazyk jeden z dvojice na úrovni min. A2

- vlastné auto

Vážený uchádzač,
EAST-Personal Kft je úspešne prítomný vo viacerých krajinách ako partner v sprostredkovaní práce. Naša spoločnosť už niekoľko rokov úspešne pôsobí na maďarskom, českom a slovenskom trhu práce. V súčasnosti, vďaka rastúcemu obratu, naša spoločnosť investuje svoje najväčšie úsilie do dosahovania ďalších cieľov. Prvým krokom k dosiahnutiu týchto cieľov je nábor pracovníkov do Rakúska, Rakúskych spoločností, tovární a ďalších podnikov, ktorým sme sľúbili poskytnutie vyškolenej a špecializovanej pracovnej sily.
Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne na základe predchádzajúcich skúseností a daného profilu uchádzača.
Pridajte sa k nám. Budujte svoju kariéru

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4584073  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 400 EUR/mesiac