Staň sa členom Eat Happy Family - Pracovník v potravinárskej výrobe

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať kreatívnu prácu? Rád skúšaš nové veci? Rád varíš a vieš oceniť kvalitné jedlo a rozmanitosť gastronómie? Chceš sa stať súčasťou niečoho nového, netradičného? Chceš pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá má viac ako tisíc zamestnancov? Máš radšej zimu ako leto? :)

Tak hľadáme práve teba!

Čo má spoločné výroba sushi a Bratislava?
- novú výrobnú potravinársku prevádzku na Technickej ulici v Bratislave
- tímovú prácu v dobrom kolektíve
- multikultúrny tím pracovníkov
- stabilný plat
- motivačné ohodnotenie až do výšky 400e/ mesačne
- možnosť potrénovať „spíkovanie“ a „šprechovanie“ ak budeš chcieť :)
Čo potrebuješ?
- chuť pracovať
- zvyšok doladíme spolu :)

Čím ťa budeme motivovať?
- stabilným platom, číslo, ktoré pípne na účte sa bude vždy zhodovať s číslom na výplatnej páske :)
- motivačnou čiastkou – vždy budeš presne vedieť čo a ako urobiť, aby bola čo najvyššia
- naučíme ťa, ako sa to robí a ty budeš ešte viac výnimočný :)

Informácie o výberovom konaní

Bližšie inforormácie na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Potravínárske vzdelanie výhodou, ale nie podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3176258  Datum zveřejnění: 1.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou