Krájanie zeleniny a balenie na TPP 4.50 EUR hod. + nadčasy a stravné lístky

Eat Happy s.r.o.

Miesto práce
Technická 7 Bratislava - Trnávka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
4.50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Krájanie zeleniny a balenie na TPP 4 EUR hod. + nadčasy a stravné lístky

Pozícia baliča a krájača zeleniny + pomocné práce v kuchyni a sklade.

TPP zmluva na plný úväzok pre výrobu pri Avione na Technickej ulici v Bratislave.
Mzda 4 EUR/hod. + platené nadčasy + mesačne vyplácaný extra bonus 300 na základe písomnej dohody a stravné lístky v hodnote 4,80

Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.
V prípade otázok môžete zavolať alebo napísať sms na uvedené tel. číslo a získať bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3197879  Datum zveřejnění: 26.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4.50