Reagujte bez životopisu

Full-stack Developer

Echopix s.r.o.

Místo práce
Krnov, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 120 000 Kč/měsícFinanční bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zdatného full-stack vývojáře na seniorní pozici, který se připojí do našeho malého týmu a převezme vedení vývoje a údržby hlavního monorepozitáře, který stojí na tech stacku Angular, NX, Express, TypeGraphQL a Mongoose. Tento monorepozitář obsahuje 4 aplikace, které se postupně dále vyvíjejí.

Naše projekty se týkají zejména digitalizace procesů v rámci Industry 4.0, ale i vývoje komplexnějších webových stránek, CMS a jiných. Některé projekty jsou ve fázi aktivního vývoje, některé už pouze servisujeme – ty je však třeba udržovat. Neúplné portfolio je možné si prohlédnout na našich webových stránkách v sekci aplikace https://echopix.cz/reference/

Obsah práce:
Správa, údržba a vývoj aplikací v rámci monorepozitáře
Podílení se na analýzách nových projektů
Odhadování objemu práce (v hodinách) na menších zakázkách
Pomoc s vedením a zaučením juniornějších kolegů, sdílení know-how, příp. code-reviews

Co očekáváme:
Dobrou znalost Angular, Express, TypeGraphQL, Mongoose
Zodpovědnost a schopnost pracovat pod minimálním dohledem
Být schopen učeně odhadnout objem práce a tyto odhady se snažit dodržovat
Ochotu se dále vzdělávat a zlepšovat spolupráci v týmu
Znalost Git, NX, MongoDB
Základy DevOps

Co je výhodou:
Zkušenost s dalšími technologiemi jako je např. Vue, PHP, Laravel, MySQL/pgSQL, NEXT, jQuery/Bootstrap, Firebase
Znalost mobilních FE – Flutter, Electron, Android (Kotlin)
Znalost linuxu příp. i embedded

Zaměstnanecké výhody, benefity

Fully remote, home-office
Flexibilní pracovní doba
ClickUp pro organizaci práce
Git pro version management
NX pro monorepo. management
CI-CD: TeamCity
Kariérní růst
Sickdays
Teambuilding
Telefon - výhodný tarif

Informace o náboru

Jsme malá prosperující firma profíků a nadšenců. Máme rádi naši práci a vše s ní spojené vč. výzev, které nám dennodenně přicházejí. Pracujeme jako jeden tým, můžeme se jeden na druhého spolehnout, navzájem si pomáháme a řešíme vzniklé situace. Jestli chceš být součástí našeho mladého kolektivu tak nám napiš a probereme vše důležité.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme reklamní a digitální agentura, která nabízí široké portfolio služeb: grafický design, vývoj aplikací, reklamní spoty a korporátní videa, tvorbu www stránek, reklamní kampaně a eventy, správu sociálních sítí, monitoring staveb, dotykové kiosky a mnoho dalšího. Působíme na trhu od roku 2012 a náš tým tvoří zkušení profesionálové s dlouhodobými zkušenostmi ze svých oborů.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4370424  Datum zveřejnění: 25.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc