Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce

ECO dental s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 75 000 Kč/měsícMzda je individuální. Horní hranice není přestřelená, může být i vyšší - dle výkonu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej zdravotnického materiálu (roušky, respirátory, dezinfekce apod.) do zdravotnictví a jiných institucí. Aktuálně je po daném zboží mnohem větší poptávka než běžně = skvělá obchodní příležitost).
Oblast působení - dle regionu (celá ČR). Provizní systém odměňování. Možnost kariérního růstu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost kariérního růstu, vybudování dlouhodobého pasivního příjmu, různé finanční bonusy a hlavně - nejste limitováni fixním platem, ani fixní pracovní dobou.

Informace o náboru

Pro detailnější informace jsme vám k dispozici: pondělí až pátek, 9:00 - 17:30. Kvůli vysoké pracovní vytíženosti se může stát, že budeme nedostupní. Nicméně Vám zavoláme zpátky, jakmile to bude možné - nejpozději následující pracovní den. Děkujeme za pochopení. Prosíme, volejte jen vážní zájemci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemné a profesionální vystupování vůči klientům, spolehlivost, časová flexibilita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prodej a distribuce zdravotnického materiálu, maloobchod a velkoobchod.
ID: 3994558  Datum zveřejnění: 25.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc