Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce

ECO dental s.r.o.

Místo práce
Česká republika, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 150 000 Kč/měsícMzda je individuální. Horní hranice není přestřelená, může být i vyšší - dle výkonu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej zdravotnického materiálu (roušky, respirátory, dezinfekce apod.) do zdravotnictví. Aktuálně je po daném zboží mnohem větší poptávka než běžně = skvělá obchodní příležitost).
Podmínkou je vlastní automobil, časová flexibilita. Oblast působení - dle regionu (celá ČR). Provizní systém odměňování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost kariérního růstu, vybudování dlouhodobého pasivního příjmu, různé finanční bonusy a hlavně - nejste limitováni fixním platem, ani fixní pracovní dobou.

Informace o náboru

Kvůli časté práci v terénu, nebo ve skladišti zboží kde není dobrý signál, se často stává, že jsme nedostupní. Nicméně Vám zavoláme zpátky, jakmile to bude možné - nejpozději další pracovní den. Děkujeme za pochopení. Prosíme, volejte jen vážní zájemci.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Příjemné a profesionální vystupování vůči klientům, spolehlivost, časová flexibilita.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prodej a distribuce zdravotnického materiálu, maloobchod a velkoobchod.

Vojtěšská 211/6,
110 00 Praha - Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Robert ŠELLEI
Tel.: +420792384219
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3994558  Datum zveřejnění: 2.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc