Kreativní grafik

Eco Face s.r.o

Místo práce
Boskovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava bannerů a propagačních materiálů pro online marketing
- příprava tiskovin (plakáty, letáky, vouchery)
- aktualizace obsahu webu (často-kladených dotazů, mimořádných oznámení, volných prac. pozic)
- tvorba obsahu newslettrů (textace, výběr obrázků z databanky)
- občasně tvorba nebo kompletace blogů
- správa obsahu na soc. sítích

vlastnosti:
- aktivní zkušenost s vytvářením grafického obsahu a psaním textů
- znalost grafických programů Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign)
- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou (VŠ výhodou)
- výborná znalost českého jazyka a pravopisu
- schopnost práce v týmu a zároveň samostatný a iniciativní přístup k práci

výhodou:
- znalosti v oblasti online/offline marketingu
- znalost online aplikací / administrace e-shopu
- základní znalosti v oblasti úprav textů na webu (html, css)
- cizí jazyk (NJ, AJ)

Informace o náboru

Zašlete prosím spolu s životopisem ukázky prací nebo portfolio.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

aktivní zkušenost s psaním textů a vytvářením obsahu
schopnost práce v týmu a zároveň samostatný a iniciativní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Perspektivní a stále se rozrůstající firma zabývající se slow-fashion.
ID: 4109019  Datum zveřejnění: 21.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc