Baromfitelep vezető

EcoMotive Kft

A munkavégzés helye
Komárom, Szőny, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.01.02.

Feladatok:
• A baromfi tartó és tojás termelő tevékenység szakmai felügyelete, irányítása
• Napi és heti termelési adatok nyomon követése, rögzítése
• A fajlagos termelési költségek leszorítása
• A termelés során felmerült műszaki problémák kezelése és megoldása
• A termelésben résztvevő munkavállalók közvetlen irányítása
• A vállalkozás minőségirányítási rendszerének alapvető működtetése
• Raktári feladatok felügyelete, folyamatos ellenőrzése
• Termelőeszközök, berendezések működésének folyamatos felügyelete

Elvárások:
• Legalább középiskolai szintű végzettség (mezőgazdasági és/vagy (élelmiszeripari végzettség előny)
• Állattartás, gondozás területén szerzett tapasztalat
• Számítástechnikai eszközök felhasználói szintű ismerete
• Önálló munkavégzésre való képesség
• Precizitás, lojalitás, jó szervező- és problémamegoldó készség

Olyan pályázó jelentkezésére számítunk, aki a fentiek mellett, megbízható, munkavégzés szempontjából rugalmas, csapatjátékos, jó kommunikációs készségekkel, dinamizmussal, gyakorlati gondolkodásmóddal rendelkezik.

Amiért érdemes pályázatot benyújtani:
• Versenyképes juttatási csomag
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Stabil vállalati háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú együttműködési

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az [email protected] e-mail címen.

Egyéb béren kívüli juttatások

Cafeteria, munkába járás támogatása.

Képzési szak

Mezőgazdaság, baromfi állattartás

Hirdető cég

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott
ID: 3548937  Datum zveřejnění: 28.11.2018