Reagujte bez životopisu

Moderní práce z home-office (specialista podpory zákazníků)

ED-MODE IBC LLC odštěpný závod

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc- plnohodnotnou mzdu za zkrácený pracovní poměr z home-office - měsíční paušál na domácí kancelář - garantovanou měsíční mzdu 32.000,-Kč hrubého za 100 hodin intenzivní práce - po zapracování možnost HPP z místa pobytu a s fixním platem 60.000,-Kč měsíčně - dovolenou 5 týdnů, 13. plat po roce poměru a další benefity - pracovní poměr na 36 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou - pružnou pracovní dobu, placené sociální, zdravotní pojištění a placené přesčasy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JEDINEČNÁ NÁBOROVÁ KAMPAŇ
AMERICKÉ SPOLEČNOSTI ED MODE IBC

poskytování profesionálního zákaznického servisu spotřebitelům formou odpovědí na chatu, skype, emailu či na sociálních sítích / žádné call centrum, žádné obtěžování cizích lidí, žádné rozesílání emailů a nabídek /

pasivní příjímání telefonických dotazů na přesměrované zákaznické lince a vyřizování dotazů, informační pohotovost přiděleným zákazníkům

práce on-line průvodce a prodavače v prostředí našeho interaktivního a virtuálního obchodního domu edmode.net, dobrá znalost firemních prodejen, servisu a služeb se specializací na určitý region a podregiony, znalost a prosazování firemních standardů a kompetencí

on-line práce s naší aplikací ModernShopping a našeho interaktivního prostředí platformy, pomoc našim registrovaným spotřebitelům ModernOnlineStores s on-line nakupováním na edmode.net a poskytování komplexního zákaznického servisu

ZÁJEMCI O PERSPEKTIVNÍ ZAMĚSTNÁNÍ NAJDOU KONKRÉTNÍ PRACOVNÍ
POZICE A PODMÍNKY NA :

PIŠTE NA [email protected] NEBO VOLEJTE NAŠE HR ODDĚLENÍ

+ 771 121 541

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plnohodnotnou mzdu za zkrácený pracovní poměr z home-office
- měsíční paušál na domácí kancelář
- garantovanou měsíční mzdu 32.000,-Kč hrubého za 100 hodin intenzivní práce
- po zapracování možnost HPP z místa pobytu a s fixním platem 60.000,-Kč měsíčně
- dovolenou 5 týdnů, 13. plat po roce poměru a další benefity
- pracovní poměr na 36 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu, placené sociální, zdravotní pojištění a placené přesčasy

Informace o náboru

čestnost, pracovitost a bezúhonnost

úspěšné absolvování našeho on-line rekvalifikačního kurzu, který nahrazuje výběrová řízení a zkušební dobu následného pracovně-právního vztahu

registraci V.I.P. spotřebitele ModernOnlineStores

dobrou pověst, ochotu se profesně rekvalifikovat, vlastní počítač, internet, mobilní tarif a kvalitní komunikační dovednosti

jazykové dovednosti jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Po následném posouzení Vašich materiálů obdržíte písemné vyjádření, zda jste byli vybráni do patřičného on-line rekvalifikačního kurzu a v případě přijetí obdržíte další postup k dokončení Vaší expres V.I.P. registrace 365kč (15 euro) a k získání bezplatné on-line rekvalifikace, včetně dalších benefitů našeho V.I.P. spotřebitele .Díky VIP registraci máte nejen rekvalifikaci zdarma ,online a z místa vašeho pobytu, ale hlavně jste VIP spotřebitelem a máte spoustu výhod,doživotní finanční bonusy ze všech budoucích nákupů v naších podnikových prodejnách na EDMODE.NET a to ve výši 10% ceny všech realizovaných nákupů.Cash beky od prvních nákupů a každým budoucím nákupem přispíváte na projekty nadačního fondu ED MODE IBC určené na léčbu dětí a na podporu dětského fondu .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zákaznický servis,média reklama a PR,služby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3875151  Datum zveřejnění: 6.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc