Reagujte bez životopisu

Vedoucí stavby (automatizace)

Edag Production Solutions CZ s.r.o.

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zkušenost s vedením týmu
* Něměcký jazyk - min. středně pokročilý
* Cestovní flexibilitu - stavby jsou prováděny v ČR i v zahraničí
* Znalost výrobních linek (výhodou)

Pracovní náplň na stavbě :
* Zabezpečení potřebného vybavení (kontejner, nářadí,...)
* Zabezpečení spotřebního materiálu (spojovací materiál, hutný materiál...)
* Odpovědnost za stavební pokladnu a její pravidelné vyúčtování
* Prověření všech stavebních podkladů
* Zabezpečení stavby a odpovědnost za bezpečnost ve spolupráci s bezpečnostním technikem (uzavření stavby, bezpečnostní poučení personálu)
* Časová koordinace a kontrola termínů a výkonů všech účastníků stavby a samostatná organizace, provedení a sledování všech stavebních procesů
* Vedení stavebního deníku

Projektová pracovní náplň:
* Pravidelná účast na projektových poradách
* Pravidelná účast na poradách se zákazníkem během stavby
* Komunikace s odbornými odděleními zákazníka (plánování, údržba, šablonárna...)
* Dodržování odborných procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13. plat
* Jazykové kurzy
* Benefitní systém Cafeterie
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Stavby se realizují na u klientů, což znamená, že zaměstnanec často cestuje jak v rámci České republiky, tak i do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Inženýrské a konstruktérské práce, plánování, montáž, zprovoznění výrobního zařízení pro automobilový průmysl

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3812594  Datum zveřejnění: 18.8.2020