Back Office Specialista

Edgar Baker s. r. o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc(Uváděná je minimální platová hranice - jsme otevřeni diskusi o Vašich představách)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád věci pod kontrolou? Pokud máš smysl pro detail, rád / ráda organizuje a pořádek ti dělá radost, dej nám o sobě vědět.

Hledáme novou posilu pro podporu manažera.

Jak Back Office Specialista budeš odpovědný / odpovědná:

* Evidenci transakcí a obchodů s cennými papíry a jejich vypořádání
* Kontrolu peněžních a majetkových účtů
* Statistiku a reporting
* Vedení a zpracování obchodní a klientské dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci ve stabilní finanční instituci
* Rozšíříte si své znalosti o finanční gramotnosti
* Firemní akce a teambuildingy
* Skvělé pracovní prostředí se skvělou šéfem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Pozici obsazujeme pro našeho klienta v oblasti působení bankovnictví a peněžnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomické zameranie

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Požadujeme předchozí zkušenost na pozici Back office Specialista
* Zkušenost ve finanční institucí je velký výhoda
* Zodpovědnost, přesnost, dobré komunikační dovednosti
* Iniciativa a spolehlivost
* Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme profesionální HR společnost se zaměřením na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting.
Členové našeho týmu mají dlouholeté zkušenosti s výběrem kandidátů především pro výrobní, stavební, finanční, IT a obchodní společnosti.
Našimi největšími hodnotami jsou 100% kvalitní servis, zaručená zpětná vazba a lidský přístup od našich konzultantů.
ID: 3909025  Datum zveřejnění: 20.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc