Operátor výroby - obsluha strojov na výrobu kovových dielov pre automobily - Plne hradené ubytovanie - Muži

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Haldensleben, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
12 - 12,77 EUR/hod.✅ Nástuplný plat : 12 € / hod. brutto + príplatky ✅ Po 6. týždňoch : 12,18 € / hod. brutto + príplatky ✅ Po 15 mesiacoch : 12,77 € / hod. brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre spoločnosť, ktorá sa zaraďuje do prvej trojice najväčších svetových výrobcov kĺbových hriadeľov a svoje produkty dodáva všetkým významným výrobcom automobilov v Európe, Ázii a Severnej Amerike.

• Obsluha CNC strojov na výrobu kovových dielov – vkladanie, odoberanie obrobkov
• Čistenie CNC strojov na výrobu kovových dielov
• Výmena opotrebovaných sústružníckych nožov
• Meranie parametrov vyrobených obrobkov, evidencia výsledkov merania
• Práca v hale v stoji

✅ Zabezpečené a plne hradené UBYTOVANIE
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR - komplexná starostlivosť
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
✅ Výplata vždy načas
✅ Poskytujeme zálohy

Informácie o výberovom konaní

• Prax vo výrobe výhodou
• Zodpovednosť a manuálna zručnosť
• Čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4105839  Datum zveřejnění: 18.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 EUR/hod.