Skladník - práca s nízkozdvižným vozíkom

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Losaurach, Markt Erlbach, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
12,1 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v závode na výrobu plastov, interiérových výliskov pre osobné automobily (Škoda, VW, Man, Mercedes, Audi).

Jedná sa o pozíciu interného logistického pracovníka, ktorý dopĺňa počas celej smeny granulát do vstrekolisov a podľa potreby spolupracuje s majstrom na smene.

• Náplňou práce je odnášanie paliet pomocou nizkozdvižného elektrického paletového vozíka, kde sa paleta zapáskuje, označí ,nalepí etiketu a posunie ďalej na príjem do skladu, vynášanie odpad ( zlé kusy )
• Práca aj so scannerom, vytváranie paletových listov s označením dielcov na palete a počtom kusov

• Zabezpečené ubytovanie
• Príspevok na UBYTOVANIE 1 € (brutto) za každú odpracovanú hodinu
• NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
• Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
• Poskytujeme zálohy
• Prepojenie na špecialistu v prípade záujmu o poberanie nemeckých prídavkou na deti, či vrátenie dane

✅Nástup : 11,50 €/ hod. brutto + príplatky
✅Po 6. týždňoch : 11,50 €/ hod. brutto + 0,60 €/ hod. brutto dochádzkový bonus + príplatky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• Schopnosť dorozumieť sa základne v nemčine v rámci pracovnej činnosti
• Dobrá fyzický a zdravotný stav ,práca je náročná na pohyb cca ( 10 km denne )
• Ochota flexibilne reagovať a prispôsobovať sa kolektívu, schopnosť zvládať stres
• Základné znalosti pri ovládaní PC

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4130512  Datum zveřejnění: 27.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,1 EUR/hod.