Lakýrnik karosérií – výroba elektromobilov // Plne hradené ubytovanie

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Geilenkirchen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.+ zákonné príplatky za nadčasy, sviatky, etc.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre nemeckú inovatívnu spoločnosť, ktorá patrí medzi medzi najväčších poskytovateľov laserovej techniky v priemyselnom spracovaní kovu.

Hlavnou náplňou spoločnosti je výroba elektroautomobilov Streetscooter : www.streetscooter.eu

Pracovná náplň :

✔️ Práca v hale (lakovacia komora)
✔️ Striekanie určených časti na karosérii elektromobilu

✅ Plne hradné UBYTOVANIE
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR - Komplexná starostlivosť
✅ DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
✅ Možnosť týždenných záloh
✅ Stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️ Prax ako lakýrnik
✔️ Pracovitosť a spolahlivosť
✔️ Nemecký jazyk - A2 (začiatočník)
✔️ Čistý register trestov

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4233031  Datum zveřejnění: 7.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 15 EUR/hod.