Montážny pracovník vo výrobe elektrických bicyklov - Aj bez nemčiny

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Georgsmarienhütte, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
11,5 EUR/hod.+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná nemecká spoločnosť, ktorá ako 1. v Nemecku začala s výrobou elektrických bicyklov. V súčasnosti ich sortiment tvoria kategórie bicyklov Comfort, Tour, Trekking, Offroad a Urban.

NÁPLŇ PRÁCE:
✔️ Predmontáž
- práca v stoji
- predpríprava bicyklového rámu pred zavesením na bežiaci pás (montáž kormidla, prehadzovacieho mechanizmu, atď.)
✔️ Montáž
- Kompletizácia bycikla na bežiacom ráme (montáž kolies, montáž elektromotoru, napojenie káblových zväzkov na
elektromotor, reťaze a pod., )

Nástup :
✔️ 11,50 €/hod. brutto
✔️ Navýšenie po 3.mesiacoch = 12,00 €/hod. brutto

✔️ Miesto výkonu práce : Georgsmarienhütte (Dolné Sasko)

✔️ Zabezpečené ubytovanie
✔️ PRÍSPEVOK na ubytovanie - Zamestnanec si dopláca na ubytovanie len 100€ / mesiac.
✔️ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✔️ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR - komplexná starostlivosť
✔️ DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkov na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
✔️ Poskytujeme zálohy
✔️ Výplata vždy načas
✔️ Stabilná práca

PRÍPLATKY :
✔️ Nadčasy + 25%
✔️ Nočné + 25%
✔️ Nedele + 50%
✔️ Sviatky + 100%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️ Zodpovednosť a manuálna zručnosť
✔️ Nemecký jazyk nie je potrebný
✔️ Čistý register trestov

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4379120  Datum zveřejnění: 13.7.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.