Pokládka koľajníc v Nemecku - pre partie živnostníkov

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
18 - 20 EUR/hod.Konečné platoon podmienky budú dohodnuté osobne, podľa skúseností etc.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných kolegov na náš dlhodobý projekt : STAVBA ŽELEZNICE (výkopové práce a povrchové úpravy terénu, pokládka koľajníc, následná revitalizácia miesta pokládky).

Začiatok projektu: IHNEĎ

Projekt realizujeme ako subdodávku pre DB (nemecké železnice). PROJEKT JE DLHODOBÝ.

Hľadáme 4-5 ČLENNÚ PARTIU, so skúsenosťami v obdobnej činnosti.

- 18-20 EUR / Hod. (podľa skúseností)
- fakturácia 14 dní / splatnosť 14 dní

✅ Plne hradené UBYTOVANIE
✅ Zabezpečené pracovné OBLEČENIE
✅ Poskytujeme ZÁLOHY

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Stavba koľajníc

Počet rokov praxe

2

- Živnosť
- Relevantné skúsenosti
- Spolahlivosť a samostatnosť

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4443880  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 EUR/hod.