Operátor výroby (Možnosť zamestnať aj páry)

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Hildburghausen, Nemecko
Termín nástupu
4.1.2021
Od 10,2 EUR/hod.✅ 10,20 Eur brutto/hod + príplatky ✅ Po 6. týždňoch 11,20 Eur brutto/hod. + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha prideleného zariadenia – tlakový robotický lis na výrobu hliníkových odliatkov
• Sledovanie chodu zariadenia, rozpoznanie a nahlasovanie porúch zariadenia
• Zabepečenie poriadku v priestore zariadenia
• Bežná nešpecifická údržba zariadnia
• Kontrola a balenie výrobkov

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PPRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť Alupress AG je už viac ako 50 rokov známa ako odborník na tlakové odlievanie. Ako popredný výrobca inovatívnych komponentov a systémov z tlakovo liateho hliníka si stanovuje za cieľ vyvíjať spoločne so svojimi zákazníkmi tie najlepšie riešenia na ich realizáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• Prax v oblasti výrobnej sféry / obrábania kovou - výhodou
• Čistý register trestov
• Zodpovedný prístup k práci

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4012937  Datum zveřejnění: 17.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,2 EUR/hod.