Skladník / Picker s NZV alebo VZV _ Garantovaný nárast mzdy -Aj bez znalosti nem. jazyka

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Laichingen, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
12 - 16,16 EUR/hod.Mzda : 12,00 €/hod. brutto + príplatky, Po odpracovaní 6 týždňov : 13,09 €/hod. Brutto, Po odpracovaní 3 mesiacov: 13,66 €/hod. Brutto, Po odpracovaní 5 mesiacov: 14,79 €/hod. Brutto, Po odpracovaní 7 mesiacov: 16,16 €/hod. Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preprava tovaru nízkozdvižným elektrickým paletovým vozíkom (B, C)
• Nakladanie a vykladanie nákladných automobilov a kontajnerov
• Kompletizácia objednávok na základe dodacieho listu
• Zdvíhanie a prenos až 40 kg vecí
• Práce podľa pokynov majstra – nie je to len práca s vozíkom

✅ Garantované NAVYŠOVANIE mzdy
✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na UBYTOVANIE = 300 € / mesiac
✅ NEMECKÁ pracovná zmluva- sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Slovenský kolegovia v práci
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• Práca je vhodná pre MUŽOV
Je potrebné mať platný preukaz NZV (B,C)
• Nemecký jazyk - výhodou, nie podmienkou
• Skúsenosti so scanerom / Pickovanie
• Fyzická zdatnosť
• Čistý register trestov

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4045172  Datum zveřejnění: 11.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 EUR/hod.