Vodič VZV (motorový linde 4,5-5 tony ) - nemčina B1 - dlhodobá práca

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Heinsberg, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.-14 € / hod. brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na motorovom VZV (linde 4,5-5 t.)
• prevážanie až do 10m dlhých platní
• dvojsmenná prevádzka

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na UBYTOVANIE 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti
✅ Dlhodobá práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práca pre medzinárodne úspešnú Nemeckú spočnosť - gro výroby tvoria systémy na ukladanie konštrukcií na stavbách po celom svete

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Prax na VZV
• Platný preukaz VZV
• Zodpovednosť

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4045233  Datum zveřejnění: 11.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.