Lakýrnik - Nemecká zmluva s možnosťou prejsť po 6. mesiacoch do kmeňového stavu spoločnosti

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Westerheim, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
14 EUR/hod.✅ MZDA : 14 €/hod. brutto + príplatky ✅ Možnosť prejsť po 6. mesiacoch do kmeňového stavu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Mokré lakovanie jednotlivých častí ručne pištoľou,
• Malé montážne práce a
• Občasný transport vyrobených dielov k zákazníkom vozidlom do 3,5 t.

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na UBYTOVANIE 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je výrobcom strojov a zariadení. Ako certifikovaný systémový partner ponúka svojim klientom všetko od jedného zdroja, t. j. kompletný sortiment od stavby až po implementáciu individuálnych riešení na mieru a včasnú implementáciu montáže a inštalácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Nemecký jazyk - A2 - začiatočník
• Zodpovednosť a manuálna zručnosť
• Čistý register trestov

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4049615  Datum zveřejnění: 19.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 14 EUR/hod.