Operátor výroby - Aj pre páry - Nemecká Zmluva + Príspevok na Ubytovanie // Práca pre Modernú Nemeckú spoločnosť

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Neuses, Kronach, Nemecko
Od 10,45 EUR/hod.✅ 10,45 Eur/hodina (Brutto) + príplatky ✅ Od 6. týždňa 10,61 Eur/hodina (Brutto) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri páse v závode na výrobu plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov.
• Montáž jednotlivých komponentov
• Lakovňa: pulírovanie plastových dielov
• Výstupná kontrola kvalilty
• Balenie a ukladanie na palety

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na UBYTOVANIE 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecký dodávateľ komponentov pre Automotive. Portfólio producentov automobilov, ktorým dodávajú svoje výrobky – plastové súčasti autosedačiek, opierky na ruky, mriežky reproduktorov, dekoračné prvky striech automobilov, slnečné clony, konsoly a i., je pomerne rozsiahle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť a manuálna zručnosť
• Čistý register trestov

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4049619  Datum zveřejnění: 19.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,45 EUR/hod.