Operátor výroby (nanášanie silikónu na karosérie) v Modernej nemeckej spoločnosti

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Geilenkirchen, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
11,15 - 11,32 EUR/hod.✅ 11,15 € brutto + príplatky, ✅ Po 6.týždňoch - 11,32 € brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nanášanie silikónu na určené miesta na karosérii
- práca v hale / práca v stoji

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PRÍSPEVOK na ubytovanie vo výške 1€ za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR
✅ Poskytujeme zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť patrí už vyše 20 rokov medzi madzi najväčších poskytovateľov laserovej techniky v priemyselnom spracovaní kovu.

Ich kompetenciu výroby, ktorá je zameraná na budúcnosť, oceňuje predovšetkým automobilový priemysel, ktorému sa presnosťou spracovania laserovým lúčom otvárajú nové možnosti spracovania kovových ako aj nekovových materiálov.

Najmodernejšie technológie a ich odborný know-how sa používajú pri výrobe rôznych komponentov od interiérového vybavenia, cez karosérie, pohonných jednotiek, až po riadiace systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Základy Nemčiny alebo Angličtiny
• Manuálna zručnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Čistý register trestov

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4071703  Datum zveřejnění: 29.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,15 EUR/hod.