Výrobní dělník - možnost ubytování za 1.800 Kč

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22.000-24.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• především jednoduchá montáž klimatizačních systémů, kompletace a balení
• pracuje se v 3-směnném provozu, 8 hod/směna
• vhodné pro muže i ženy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci celoročně a dlouhodobě bez strachu z propuštění
• mzda od 20.000 čistého dle typu pozice
• 13. a 14. mzda je samozřejmostí
• nadstandardní ubytování hned za rohem práce
• pohodlnou pracovní obuv
• a budeš VOLAT A PSÁT ZDARMA!! S našim benefitem od O2

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Na vše máme vlastní školicí středisko, takže Vás do vody nehodíme !!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3568747  Datum zveřejnění: 3.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000-24.000 Kč