Hledáme nové kol.do Jihlavy!Víkendy volné. 28.000 Kč (operátor ve výrobě)

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 28 220 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude
- vyrábět světlomety, kompletace a LED modulů
- Manipulace a začišťování plastových výlisku

pracuje se na 3 směny, od pondělí do pátku, 8 hodin.
práce je vhodná také pro absolventy v oboru

- Práce se vykonává ve stoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
- práci na plný úvazek
- čerpání záloh do výšky 1000 Kč.
- možnost stravovat se přímo a pracovišti
- pracovní oblečení, ochranné pomůcky a samozřejmě školení BOZP
- SIM kartu od O2
+ 20 dní dovolené a příplatky podle Zákoníku práce
+ prémie, přesčasy, odměny za výkon

Hrubá mzda: 21 000 - 28 220 Kč.
- 20 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost Automotive Lighting Jihlava byla v ČR založena v roce 1997. V Jihlavě jsou vyvíjeny a vyráběny nejmodernější přední světlomety. Výsledkem práce jsou nejlepší systémová řešení a kvalitní sériové výrobky, které získávají ocenění na světovém trhu. Společně se zákazníky a partnery jsou navrhovány světlomety, které dotvářejí charakter dané značky a modelu. Jihlavské vývojové centrum je druhým největším centrum vývoje v rámci Automotive Lighting.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme od Vás:
- odpovědnost, samostatnost a ochotu pracovat na 3 směny
- manuální zručnost
- chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3631705  Datum zveřejnění: 29.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000 - 28 220 Kč/měsíc