30 000 - 32 000 CZK
V jabloneckém závodu se náš klient zabývá vývojem a výrobou diskových brzd, mechanických ručních brzd, elektrických parkovacích brzd, předních diskových brzd, elektrických a mechanických aktuátorů a pístů pro osobní automobily na celém světě.

Rozhýbej svůj měsíční příjem! Dělej pro nás! Mzda 30 000 Kč. Dělník.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Tvým pracovním úkolem?

- výroba brzdových komponentů pro světové automobilky
- práce v nepřetržitém provozu /režim krátký/dlouhý týden, takže Ti zůstává dost času na rodinu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro Tebe máme připraveno?

- měsíční mzda v jabloneckém závodu vyrostla mezi nejvyšší v kraji, vyděláte si tak až 30 000,- Kč od prvního měsíce
- při nástupu je možné přilepšit si bonusem 3000,- Kč /vyplácený jednorázově/
- jako jediní máme pro naše zaměstnance mobilní tarif od O2 – mají tak možnost volat svým známým a psát SMS ZDARMA
- jestli budeš potřebovat pomoc do první výplaty, využij možnost týdenních záloh v hodnotě 1000,- Kč
- aby si to neměl/a daleko do práce, postaráme se Ti o ubytování přímo v Jablonci nad Nisou
- rádi naši zaměstnance motivujeme – zapojit se můžeš do akce „Zaměstnanec měsíce“ a přilepšit si o 2000,- Kč
- chceš pomoci svému sousedovi, který potřebuje práci? Přiveď ho, uteče vám to spolu rychleji a navíc získáš bonus 5000,- Kč za doporučení známého
- v případě, že obědy od ženy jsou přesolené a řízky z neděle moc tvrdé, zajdi si do závodní jídelny - přispíváme 39,- Kč na jakékoli jídlo
- předěláváš barák, plánuješ výlet k moři, potřebuješ volno navíc – VYHOVÍME TI - v našem závodě máš až 25 dní dovolené
- v případě, že projdeš výběrovým řízením a nemůžeš nastoupit ihned – VYHOVÍME TI - nástup dohodou

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás důležité?

- zodpovědný přístup k práci a k docházce
- manuální zručnost
- praxe v automotive výhodou
- fyzická zdatnost – v práci se zvedají 10 – 15 kg břemena

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

EDYMAX Personal Management SE
Sokolovské náměstí 259/19
46001 Liberec

Kontakt

ID: 3662303   Datum zveřejnění: 12.6.2019