Chcete se v práci bavit? Nabízíme Vám práci ve Světě lega! (Operátor/ka ve výrobě)

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 220 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis:
• náplní Vaší práce bude vybalování, třídění či následné kompletování a balení stavebnice Lego
• práce v čistém a moderním prostředí
• řádné zaškolení na pozici v rámci výrobního procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity:
• stabilní a dlouhodobá spolupráce
• mzda od 137/hod, výkonnostní prémie 2.300 Kč
• pokud půjdete na přesčas, následuje bohatá odměna!
• chutný oběd od 14 kaček
• v případě potřeby je tu možnost týdenních záloh
• neomezený výhodný tarif od O2
• po zkušebce jistě uvítáte 50% slevu na LEGO!
• přiveď kamaráda/ku a získej odměnu až 5000 Kč
• pokud budeš pracovitý/á, můžeš vyhrát soutěž Zaměstnanec/kyně měsíce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

• žádné absence
• disciplína
• spolehlivost
• chuť pracovat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3669565  Datum zveřejnění: 16.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 220 - 30 000 Kč/měsíc