22 500 - 24 500 CZK
Náš klient se specializuje na výrobu a prodej interiérových dílů pro automobilový průmysl. V závodě se vyrábí přední a zadní loketní opěry a středové konzole pro vozy značek Škoda, Audi, BMW, Seat či Volkswagen.

Montážní operátor/ka - muži, ženy! Liberec

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co děláme?

- montujeme loketní opěrky a středové konzoly
- děláme ve třísměnném provozu /máme možnost pracovat i na dvě směny/

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměna a benefity?

- měsíčně si vyděláme 22 500,- Kč
- mzda se nám navyšuje v závislosti od naší šikovnosti
- máme dotované stravování /popřípadě stravenku v hodnotě 100 Kč za noční směnu a přesčas přes víkend/
- zaměstnavatel nám dává možnost ubytování /za nízký poplatek/
- doveď si svého známého, práce ti uteče rychleji a navíc můžeš získat bonus 5000 Kč
- pokud budeš v nouzi, máš možnost vzít si zálohu – 1000 Kč za odpracovaný týden
- můžeš volat ZDARMA – mobilní tarif – neomezené volání, SMS + 1,5 GB dat po celé ČR ZDARMA, stačí oddělat celý měsíc bez absence
- s tvými starostmi kolem zaměstnání ti pomůže tvůj koordinátor

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co proto udělat?

- být plnoletý
- být zodpovědný
- být zručný
- být odhodlaný pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

EDYMAX Personal Management SE
Sokolovské náměstí 259/19
46001 Liberec

Kontakt

ID: 3692687   Datum zveřejnění: 12.6.2019