Práce na OSVČ v Německu – svářeč. Až 70 000 Kč!

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Föhren, Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Německá firma hledá svářeče na orbitální sváření
• Jednosměnná turnusová pracovní doba (3 týdny práce/1 týden doma, 6 týdnů práce/2 týdny doma)
• Kladen velký důraz na kvalitu – produkty se používají ve farmaceutickém nebo potravinářském průmyslu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 18 Eur za hodinu
• Možnost týdenních záloh až 100 Eur!
• Ubytování ZDARMA nebo příspěvek na ubytování
• Doprava do práce buď samostatně nebo jen za 50 Eur/měsíčně
• Možnost stravování přímo ve firmě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

• Certifikát TIG sváření EN 141 nutností!
• Vlastní živnost – nemusí být vázaná
• Možnost vyplácení mzdy formou fakturace s 14 denní splatností
• Formulář A1 o vyslání do zahraničí
• Praxe v oboru
• Znalost čtení z výkresů
• Ochota pracovat a dobrý zdravotní stav
• Německý jazyk výhodou
• Vlastní automobil výhodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3712655  Datum zveřejnění: 9.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 70 000 Kč/měsíc