Jsi z Kladna? Pojď pracovat za 30.000 měsíčně!(operátor ve výrobě)

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Průmyslová 1130, Dubí, Kladno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Firma vyrábí kabelové svazky pro celosvětové projekty
• Nebudeš 12 hodin stát u pásu, neboj! Práce je rozmanitá…
• Tvoje práce bude spočívat v přepravování klub s dráty pomocí elektrického paletového vozíku nebo navíjení cívky na stroji
• Děláme na 12ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden – denní, noční)
• Nejsi ryba, abychom tě hodili do vody! Důkladně tě zaškolíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 137,2 Kč/hodinu + příplatky za noční směny
• Výkonnostní bonus až 3.289 Kč
• Nemarodíš? Dáme ti 1.000 Kč jako poděkování!
• Příspěvek na ubytko 3.000 Kč
• Příspěvek na stravování
• Oběd už za 25 Kč
• Pracuj dlouhodobě bez strachu z propuštění!
• Makej a můžeš se kariérně posouvat
• Přiveď k nám kamaráda a získej až 5.000 Kč
• Jsi pracovitý? Vyhraj soutěž Zaměstnanec/kyně měsíce a získáš finanční odměnu až 1.000 Kč
• Vezmi si od nás jako dárek SIM kartu od O2 s voláním a SMS do všech sítí zdarma + 1,5 GB internetu také ZDARMA
• Užij si 25 dní dovolené!
• Kolektiv přátelských lidí na pracovišti je super, ne?
• Pujč si od nás ZDARMA permici do aquaparku!
• Máš rád kulturu? Volňásky do Kladenského divadla čekají na tebe!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

• Máš-li praxi nebo vzdělání ve strojním průmyslu, bude to pro tebe výhoda. Pokud nemáš, nezoufej, podmínka to není!
• Nefňukej a nauč se něco nového, co ještě neznáš
• Opovaž se nechodit na směny! Spolehlivost a pečlivost je důležitá!
• Bicáky a tricáky zrovna mít nemusíš, ale nějakou fyzickou zdatnost to chce
• Co víc můžeme po tobě chtít? Vystihnou to jen dvě slova: CHUŤ PRACOVAT!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3718166  Datum zveřejnění: 16.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 30 000 Kč/měsíc