"Lovec" lidí - výrobní pozice

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dáváme lidem práci a potřebujeme někoho, kdo nám s tím pomůže.
Pokud je komunikace s lidmi Vaším koníčkem, chcete být klíčovým člověkem v rámci společnosti, pak pro Vás pracovní pozice náboráře/ náborářky bude velmi zajímavá.

Co budete vlastně dělat?

Základem je dobrá inzerce, kterou si vytvoříte - kreativitě se meze nekladou. Budete potřebovat dobré komunikační dovednosti, protože při pohovoru musíte kandidáty zaujmout. Selský rozum k selekci uchazečů je nutností. Nechceme kontrolovat každý telefonát nebo pohovor. U nás je schopnost pracovat samostatně naprostou podmínkou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to?

- Fixní mzdu nastavíme dle zkušeností
- Za odvedenou práci na Vás čeká odměna
- Kdo má zájem o kariérní růst, dostane šanci
- Telefon, notebook
- Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.
Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Vás představujeme?

Nepotřebujeme "supermana". Zajímavý/á je pro nás kdokoliv s praxí v náboru a se zkušenostmi v získávání kandidátů na dělnické pozice.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

EDYMAX Personal Management SE
Jiráskovo náměstí 259/19
702 00 Ostrava
http://www.okamzitaprace.cz
ID: 3756645  Datum zveřejnění: 6.9.2019