Hledáme statné muže na obsluhu strojů! Ubytování zdarma!

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Hlinsko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 120 - 22 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce v potravinářském průmyslu není pro každého, ale my Ti věříme, že to dáš!
• Jednoduše Tě potřebujeme k obsluhování strojů – nic víc, nic míň
• Chce to tempo, ale do toho se po čase dostaneš
• Práce je to „na stojáka“ ve třísměnném provozu v Hlinsku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracuješ za základní mzdu 14.206,50 Kč
• K základní mzdě Ti dáme příplatek za odpolední směnu 495 Kč za měsíc
• V noci je to ještě lepší! Noční příplatek 934 Kč za měsíc
• Nějaká ta prémijka až 2.841 Kč
• Choď do práce a máš dalších 1.650 Kč v kapse
• Supr čupr ubytko máš od nás ZDARMA!
• Každý týden si od nás můžeš vzít 1.000 Kč zálohu
• Budeš do práce dojíždět nebo se bojíš, že by se Ti cesta finančně nevyplatila? Nabízíme Ti příspěvek na dopravu až 80 Kč za den!
• Hlady neumřeš! Za každý odpracovaný den máš u nás stravenku a v klídku si ji utrať v místní kantýně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

• Výborný zdravotní stav je nutností
• Budeš pracovat individuálně, takže potřebujeme, abys měl dávku samostatnosti
• Manuální a fyzickou zdatnost nemusím u chlapů snad ani zmiňovat 
• Ochotu práce ve stoje
• Pracovat o svátcích a vydělat si nějakou pěknou kačku navíc

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3764521  Datum zveřejnění: 16.9.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 120 - 22 000 Kč/měsíc