Skladník na VZV

Edymax Personal Management a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- středisko se vyznačuje výrobou a montáží automobilových sedaček
- nakládka, vykládka kamionu, rozvoz materiálu na výrobní linky, paletizace
- pracovní změny: dvoj - trojzmenka (06: 00/14: 00 - 14: 00/22: 00 - 22: 00/06: 00)
-občasné pracovní víkendy podle výroby - aktuální jsou plánované. Velké množství pres-časů
- podmínkou je zaslání životopisu na mail [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda od 23 700 Kč
- výkonnostní bonus do 5600, -Kč / měsíc
- docházkový bonus 1500, -Kč / měsíc
- příplatek za navážení do 1500 Kč
- odpolední směna + 10Kč / hod
- noční směna + 30Kč / hod
- zajištěné ubytování a doprava do a ze zaměstnání na ubytovnu
- práce na 8hod. úvazek (ranní, odpolední, noční)
- zálohy jsou vypláceny týdenně v pondělí v hodnotě 1000 Kč
- vyplácení mzdy: 20. den v následujícím kalendářním měsíci
- strava: gastro lístek v hodnotě 100 Kč
- ve fabrice se nachází velká společenská místnost s chladničkami a mikrovlnka na ohřev vlastního jídla
- lékařskou prohlídku hradí agentura
- stabilní práce ihned příplatky za noční, svátky a víkendy a přesčasy
- bezplatné zaškolení

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

- výroba autosedaček

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- oprávnění řidiče VZV (pokud Vám skončila platnost, víme ho prodloužit)
- zkušenosti s prací ve skladu
- manuální zručnost
- preciznost a přesnost v dodržování výrobních postupů
- sebekázeň, pracovitost, samostatnost, dodržování pravidelné docházky do práce
- praktické myšlení
- 100% zrak (brýle nevadí), 100% zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna agentúra
ID: 3855791  Datum zveřejnění: 24.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 700 Kč/měsíc