Mechanik - údržba strojů

Edymax Personal Management a.s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 519 Kč/měsíc- mzda od 23 519 Kč/ měsíc + bonusy a příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha HighTech osazovacích SMT strojů a zajištění jejich údržby
- doplňování součástek do strojů
- zaškoluje a vede operátorů výroby, dohlíží na průběh práce podle pracovních pokynů
- průběžně informuje svého nadřízeného o plnění úkolů
- podmínkou je zaslání životopisu na mail [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda od 23 519 Kč / měsíc + bonusy a příplatky
- místo výkonu práce - Pardubice
- stabilní práce s možností přesčasů v čistém klimatizovaném prostředí
- zabezpečené bezplatné ubytování a doprava
- stravování je zajištěno v jídelně
- 24 hod. zajištěna péče našim koordinátorem
- zálohy poskytované na týdenní bázi, možnost čerpání mimořádných záloh na bankovní účty
- VIP bonus / sleva při nákupu na portály hej.sk a DATART
- férový přístup

Informace o náboru

- ukončené středoškolské vzdělání v oboru strojírenství

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- obsluha strojú

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské vzdělání - strojírenské zaměření
- anglický jazyk výhodou
- samostatnost, odpovědnost, odolnost vůči stresu
- ochota pracovat na změny v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna agentúra
ID: 3879706  Datum zveřejnění: 26.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 519 Kč/měsíc