Čašníčka do Eiscafe

Eicafe Roma

Miesto práce
Wolfratshausen, Nemecko
Termín nástupu
20.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov
Príprava káv a zmrzlinovych pohárov
Práca za barom a starostlivost o čistotu
Starat sa o blaho nasich zakazníkov
Starat sa o kaviaren a všetky jej súčasti

Ubytovanie a strava zabezpečené
Práca v mladom kolektíve
Dobre ohodnoteny pracovny vykon

Informácie o výberovom konaní

Čo od teba očakavame?
Úsmev na tvári, chut pracovat a túzbu sa neustále rozvíjat
Veselú povahu a ochotu byt nápomocny všetkym zákazníkom
Spolahlivost, loajálnost, starostlivost a ústretovost

Práca je v príjemnom kolektíve mladych ludi,
v útulnej zabehnutej kaviarni nedaleko Mníchova
kde ponúkame vybornú zmrzlinu a kávu.
Na novú sezonu ( februar- september) hladáme šikovné
a motivované zamestnankyne.
V pripade záujmu nám zašlite Váš životopis + foto.
Vybranych uchádzačov budeme telefonicky informovat.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronomia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Milá osoba s príjemnym vystupovaním. Ochotná pomôct hostom aj kolegom. Pracovitá,dochvílna,úprimná, so zodpovednym prístupom k práci. Ochota učit sa a pracovat podla stanovenych pravidiel.

Wir sind ein Familienunternehmem im schönen Oberbayern mit über 40 Jähriger Tradicion. Wir suchen freundliche, motivierte Mitarbeiter mit gepflegtem Auftreten zur Unterstützung unseres jungen dynamischen Team für die Saison 2020 ( Februar - September)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3266114  Datum zveřejnění: 14.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 11 EUR/hod.