Anketář/Anketářka , Brigádnik/Brigádnice EKOPLAST RA s.r.o.

EKOPLAST RA s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
250 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průzkum trhu v dané lokalitě. Anketář by měl mít v první řadě dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování. Práce se vykonáva každý den od pondělí do pátku v rozmezí od 18:00 do 20:00. Místo práce: PRAHA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní motivující platové ohodnocení

Informace o náboru

Přijmeme do našeho týmu nové anketáře. Pokud si student nebo máš čas 2 hod denně a si komunikativní, zodpovědný a máš chuť si pěkně přivydělat, máme pro Tebe skvělou nabídku! Hledáme kolegy do Prahy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativnost, zodpovědnost,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se stabilním finančním zázemím a s perspektivou růstu, zabývající se servisem plastových oken.

Adresa společnosti

Ekoplast RA s.r.o.
Jablonková 1282/40
07501 Trebišov
www.ekoplastra.sk
ID: 3815667  Datum zveřejnění: 12.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 250 Kč/hod.