Junior konzultant/ ka pro chemickou legislativu

Ekotoxikologické centrum CZ s.r.o.

Horní Heršpice, Brno-jih, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho brněnského týmu hledáme posilu na HPP. Náplní práce bude zpracovávání dokumentace (bezpečnostních listů), kontrola údajů a vytváření nových bezpečnostních listů pro chemické látky a směsi. Pozice je vhodná i pro absolventy, kompletně zaškolíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí stabilní firmy
• přátelský malý kolektiv
• příspěvky na stravování
• možnost nastartovat kariéru a získat pracovní zkušenosti
• nástup je možný ihned

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

chemie nebo přírodní vědy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ chemického nebo přírodovědného směru
• AJ na dobré úrovni
• NJ výhodou
• znalost práce v SAP výhodou
• ochotu učit se a rozvíjet své znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost, která poskytuje poradenství v oblasti chemické legislativy, zejména nařízení REACH, CLP a další. Podporujeme firmy, které uvádí na trh chemické látky a směsi, biocidní přípravky, detergenty, předměty a podobně. Také se věnujeme školící činnosti v různých oblastech chemické legislativy.
ID: 4242704  Datum zveřejnění: 8.3.2023